• Ново
Најдобро фитинг гаќички за женски памучни брифинзи, 6 пакувања
zoom_in

Најдобро фитинг гаќички за женски памучни брифинзи, 6 пакувања

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Оваа 4-пакет со ултра-мека памучна кратка долна облека е дизајнирана да биде мека и удобна против кожата. Овој класично скратен краток извештај има прекрасна мека чипка на половината за додадени женски детали и 100% памучна обвивка што нуди дишење што ви е потребна за да го поминете денот со доверба. Ова тело има целосна покриеност, супер мек памук и удобно истегнување. Истегнете чипка лента за половината. Цел ден удобност. Мек памук со додадено истегнување. Голем половината и целосна покриеност на грбот. Удобно отворање на нозете.

Им се допаѓа и на купувачите..