• Ново
Vanity Fair Radiant Collection Comfort Comfort Comfort Shart, пакет, големини S-5XL
zoom_in

Vanity Fair Radiant Collection Comfort Comfort Comfort Shart, пакет, големини S-5XL

DEN 191.68

Износ
check Во продавницата.

Запознајте ја нашата нова колекција Vanity Fair Radiant 360 ° Comfort Short! Супер мека и истегната ткаенина од микрофибер нуди елегантно чувство кое се движи со вас и се лизга совршено под облеката. Мекиот, беспрекорен лента за половината нема да копа, обезбедувајќи целодневен удобност. Овие брифинзи имаат и целосна задна покриеност за да се осигурат дека тие остануваат на место и нема да возат нагоре. Моделот 1 носи медиум со големина; Моделот 2 носи големина x-голем. Кратка долна облека за жени. Супер мека, истегната микрофибер ткаенина се лизга совршено под облеката и се движи со вас. Мека, беспрекорна лента за половината нема да копа. Целосното задно покривање обезбедува гаќичката да остане на место и нема да се вози нагоре. Исто така, достапен во Hi Cut (стил 3413246). Понудени во големини S - 5 XL (видете ја табелата со големина за детали). 92% полиестер, 8% спандекс, 100% памучен лагер. Увезени. Инструкции за нега на ткаенини : Машината што се пее. Vanity Fair Точка бр. 3413245. Колекција на Vanity Fair Dradiant Collection Women's 360 Comfort Short.

Им се допаѓа и на купувачите..