• Ново
Лесни пумпи за уличен портрет
zoom_in

Лесни пумпи за уличен портрет

DEN 478.40

Износ
check Во продавницата.

Дизајниран како класик со женски V-Throat Topline, портретот од Easy Street ви нуди карактеристичен парфера детали со прилагодливиот удар. Скромната потпетица, лесна флекс -надворешна плоча и великодушно вложена влошка се само неколку од карактеристиките на удобност вградени во овој стил мора да имаат стил. Лесна флекс -надворешна плоча за целодневна удобност. Прилагодлив Slingback со gore за прилагодено вклопување. Дизајн на свеж перфес.

Им се допаѓа и на купувачите..