• Ново
Ournourneуни колекција женски мисии се лизгаат на плоштад пети Мулс станови
zoom_in

Ournourneуни колекција женски мисии се лизгаат на плоштад пети Мулс станови

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Овој стан совршено ќе се спари со вашите омилени гроздобер наоди, колекцијата Missie By Journee. Деталите за лак и каиш комплиментирани со квадратен пети додаваат токму вистинскиот допир на овој веган кожен рамен. Силуета за лизгање на муле и удобна вклопена влошка го завршуваат изгледот. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Им се допаѓа и на купувачите..