• Ново
Колекција на ournoureенски жени Кордел Тру удобна пена се лизга на квадратни пети ловорични станови
zoom_in

Колекција на ournoureенски жени Кордел Тру удобна пена се лизга на квадратни пети ловорични станови

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Прекрасна завршница на вашиот секојдневен изглед, Кордел станови од колекцијата на ourурни. Овој без напор со лизгање на веганска кожа има поддршка од 4 мм удобна пена ™ подножје и пространа квадратна пети. Детали за близнаци на Topline и опфатен ланец го акцент дизајнот. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Им се допаѓа и на купувачите..