• Ново
Каролини Богатства MH1042DS Чивава За Пар Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци 8x12, разнобојни
zoom_in

Каролини Богатства MH1042DS Чивава За Пар Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци 8x12, разнобојни

DEN 406.08

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства МХ1042ДС812 Чивава За Пар Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци 8х12, разнобојни Чивава за Пар Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци. Овој Метален Принт содржи уметнички дела на чивава. Одличен подарок за сопственик на чивава. Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место. 8 инчи на 12 инчи и полни со боја. Оваа ставка ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумско Печатење со Виси Јаже. Заоблени Агли. HTJ22165 Карактеристики Одлично за кујна, бања и детска соба. Додадете уметнички дела во дворот, тремот, ланаи или верандата. Произведено во САД. Предмет : Пејзаж Бело. Уметник : Марта Куки. Тип На Производ : Печатење. Регион : Северна Америка. Примарен Уметнички Материјал : Метал. Одмор / Пригода : Нема Одмор. Земја на Потекло : Сад. Димензии Целокупната Висина-Врвот До Дното : 8". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 12". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 0.05". Вкупна Тежина На Производот : 0,2 килограми. Спецификации Комерцијални Или Станбени Сертификати : Да.

Им се допаѓа и на купувачите..