• Ново
Каролини Богатства Sc9039ds Labrador Fau Burlap и борови шишарки Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни
zoom_in

Каролини Богатства Sc9039ds Labrador Fau Burlap и борови шишарки Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства SC9039 DS1216 Лабрадор Вештачки Бура И борови шишарки Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобоен Ѕид или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Лабрадор Ретривер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете го овој шарен Метален Принт за украсување За Fall, Овој Ѕид или Висечки Отпечатоци од Врата е од колекцијата Борови Шишарки каролини Богатства. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Им се допаѓа и на купувачите..