• Ново
Каролини Богатства ЦК5469ДС Цар Ангел Риба Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 8х12, разнобојни
zoom_in

Каролини Богатства ЦК5469ДС Цар Ангел Риба Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 8х12, разнобојни

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства ЦК5469ДС812 Царот Ангелски Риби Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 8х12, разнобојни Прослават Денот На Вљубените Со Овој Денот На Вљубените Метал печатење. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Љубовта е. Внатрешните или надворешните отпечатоци од алуминиумски уметнички дела ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место. 8 инчи на 12 инчи и полни со боја. Оваа ставка ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумско Печатење со Виси Јаже. Заоблени Агли. Овој Метален Принт е од каролини Богатства риба категорија на производи. Внатрешни или надворешни отпечатоци Од алуминиумски уметнички дела.

Им се допаѓа и на купувачите..