• Ново
3дроза Западен Барнвуд Тематските Диви Гроздобер Коњ Со Одмор Венец-Пешкир, од
zoom_in

3дроза Западен Барнвуд Тематските Диви Гроздобер Коњ Со Одмор Венец-Пешкир, од

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Вестерн Барнвуд Тематските Диви Гроздобер Коњ Со Одмор Венец Пешкир е одличен за употреба во кујната, бањата или салата. Овој 15 на 22 инчи, рачен/спортски пешкир ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со посебен дизајн или боја. Одлично за сушење садови, раце и лица. Погоден за ставање во секоја спортска торба. Сликата нема да исчезне по миењето. Машинско перење, сува сува ниска, не белило. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Изработени од 63% полиестер (микрофибер) /37% памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер/ тери крпа страна празно. Рака/спортски пешкир; 15 х 22 инчи. Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер / тери крпа страна празно. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Сликата нема да исчезне по миењето. Машина перат, не белилото.

Им се допаѓа и на купувачите..