• Ново
Насловна Мауи Везени Рака Пешкир
zoom_in

Насловна Мауи Везени Рака Пешкир

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Рачната Крпа Мауи е бел текстуриран тери жакард со саќе бенд вткаен во дизајнот и стилизирани извезени палми. Изработен од мек и впивачки памук, пешкирот е машинско перење и сушење. Купувајте ја целата колекција Мауи (продадена одделно). Скл Насловна Мауи Везени Рака Пешкир Димензии : 16" х 26". Боја : Бела. Материјал : Памук. Вклучува 1 крпа за раце.

Им се допаѓа и на купувачите..