• Ново
Гудхд Силен Држач За Садови За Вшмукување Сапун Бања Туш Бања Нето Фиока За Одвод Кутија
zoom_in

Гудхд Силен Држач За Садови За Вшмукување Сапун Бања Туш Бања Нето Фиока За Одвод Кутија

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

*Практично за употреба : овој сад за сапуница е водоотпорен и отпорен на влага, така што може да се користи во влажни подрачја како што се бања и кујна.*Доволно силен : Силен вискозитет, држете ја и чувајте ја вашата лента за сапун безбедно на место. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Доволно силен за да собере широк спектар на предмети за бања или кујна, одржувајќи го вашиот мијалник чист.* Погоден за повеќе ситуации : можете да го користите во вашата бања, туш, просторија за перење, кујна или други места*Широко користен : главно се користи за држење сапун, сунѓер за миење садови, топка за чистење и други ситници. *Лесен за употреба : овој држач за сапун има две нивоа, долниот дренажен слој е отстранлив, лесен за раздвојување за чистење. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.*Погоден за површини : можете да користите самолеплива налепница за да го инсталирате садот за сапуница на плочки, стакло, огледала или други рамни мазни површини без дупчењеспецификации : Боја : Темно Зелена/Розова/Сина/Сива Материјал : Ппсајз : 13*8,5 цминсталација : Самолеплив, без содржина на пакетот за дупчење : 1 х сапун дишнот : 1.

Им се допаѓа и на купувачите..