• Ново
Амерок Бх Хајленд Риџ Монтиран На Ѕид Држач За Тоалетна Хартија-Бронза
zoom_in

Амерок Бх Хајленд Риџ Монтиран На Ѕид Држач За Тоалетна Хартија-Бронза

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Amerock BH36011 Карактеристики : Покриен под ограничената доживотна гаранција На Amerock конструиран од цинк кој обезбедува издржливост и сигурност висококвалитетна завршница – ќе се спротивстави на ' рѓата и корозијата преку секојдневна употреба Координати со производи од колекцијата Highland Ridge беспрекорно скриени завртки за чистesетикамерок BH36011 Спецификации : Ширина : 10-5/8" (растојание помеѓу инсталацијата центри)ПРОЕКЦИЈА (ДЛАБОЧИНА) : 2-13/16" (ѕид до работ на производот)висина : 3/4" (врвот до дното) амерок бх36011. Колекција Хајленд Риџ.

Им се допаѓа и на купувачите..