панделки

Презентиран 242 позиции

На страницата. 1-43 242
Гросгрин Лента 2-1 4 X10yd-Бело
  • Продажбата
  • Ново

Брутозрнеста Лента 21 / 4"X10ydБел ОФРЕЈОваа брутозрнеста лента е погодна за проекти од занаетчиски и цветн�

DEN 75.04
Во продавницата.
Хартија За Завиткување Подароци Декоративен Подарок Свила Пропусен Опсег И Панделки Ткаенини Ленти За Свадба, Кристе Лента Широка
  • Продажбата
  • Ново

Декоративен Подарок Свила Пропусен Опсег И Панделки Ткаенини Ленти За Свадба, Кристет Лентата е израбо�

DEN 2.67
Во продавницата.
Саутвит Божиќ Чипка Лента Пакување Завиткување: Божиќ Бурлап Лента Одмор Куќа Лента Занает Лак Вратоврска Коса Клип Завиткување
  • Продажбата
  • Ново

Опис Изработен од премиум и издржлив материјал, Божиќната САМОСТОЈНА лента е издржлива и безбедна Диза�

DEN 175.84
Во продавницата.
Каскада Grosgrain Ribbon 7 8 20yd-White
  • Продажбата
  • Ново

Каскада Grosgrain Ribbon 7 / 8 "20ydWhite Cascade Grosgrain Ribbon 7 / 8" 20ydWhite цврсто ткаена со традиционалниот жлечен изглед и текс

DEN 166.24
Во продавницата.
Рафија лента 1 x75yd-злато
  • Продажбата
  • Ново

Raffia Ribbon дава уникатен изглед на кој било занаетчиски проект или пакување на подароци на кои им го додава

DEN 160.00
Во продавницата.