• Ново
Федерална Формоза АЗ 225 40Р ЗР 92В ХЛ А С Високи Перформанси Цела Сезона Гума Одговара: 2014-Хонда Граѓански Си, Тојота Корола ЛЕ
zoom_in

Федерална Формоза АЗ 225 40Р ЗР 92В ХЛ А С Високи Перформанси Цела Сезона Гума Одговара: 2014-Хонда Граѓански Си, Тојота Корола

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Федерална Формоза АЗ01КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисите временски услови ефикасен возач за влечење гориво подолготрајно траење на шарата перформанси со голема брзина намалено ниво на бучава на патиштата Преглед Федералната Формоза АЗ01 е гума за сите сезони со перформанси и високи перформанси произведена за патнички возила(повеќе..) Големина : 225/40Р18. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2017 Хонда Цивик Си 2017-19 Шевролет Круз Дизел 2020 Тојота Корола СЕ Ноќница 2021-22 Тојота КОРОЛА КСЕ Апекс 2014-16 Доџ Дарт ГТ 2016 Шевролет Круз Премиер 2013 Доџ Дарт Р/Т 2017-18 Фолксваген Џета ГЛИ 2017 Хјундаи Елантра Спорт 2015-16 Фолксваген Џета Гли Автопат 2018 Хјундаи Елантра Спорт Техника 2014 Фолксваген Џета Гли 2007-08 Потомство ТЦ СПЕК 2019-20 Хјундаи Елантра Спорт 2005-06 Потомство Тц База 2016-17 Лексус Е200т Ф спорт 2014-19 Мерцедес-Бенц Кла250 4матик 2006-09 Лексус Е250 База 2019-22 Субару Импреза Спорт 2013 Фолксваген Џета Тди Премиум 2009-10 МЕРЦЕДЕС-Бенц Ц300 4матичен Луксуз 2005-06 Бмв 330и База 2016 Хјундаи ВЕЛОСТЕР РЕЛИ издание и повеќе - додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..