• Ново
Тојела Моден Креативен Двобоен Бисерен Цветен Прстен Женски Инде Прст Црно-бели монистра Број 6
zoom_in

Тојела Моден Креативен Двобоен Бисерен Цветен Прстен Женски Инде Прст Црно-бели монистра Број 6

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Преглед : 100% нов дизајн и висококвалитетни задолжителни работи за модните жени имаат прекрасен изгледспецификации : Тип : прстен, рингматеријал; Коперстил : Европа И Америкамоделирање : Цвеќиња : женски материјал : позлатени инкрустирани вештачки скапоцени камења/полускапоцени камења боја : црно-бели монистра А, црно-бели монистра Бсе : Бр.6, Бр. 7, Бр. 8 9 тежина : 8 должина : 22*23 mmpackage содржина : 1 x ringproduct слика : toyella мода креативни двобоен Бисер Цвет Прстен Женски показалец Црно-Бели Монистра Број6.

Им се допаѓа и на купувачите..