• Ново
Малт-О-оброк без глутен житни појадок, какао дино-битни, Оз, торба
zoom_in

Малт-О-оброк без глутен житни појадок, какао дино-битни, Оз, торба

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Направено со вистинско чоколадо, глутен без какао дино-бити е сон на lубител на чоколади. Овие слатки мали крцкави пикапи од ориз имаат 10 есенцијални витамини и минерали и се ослободени од глутен и сируп од пченка со висока фруктоза. Совршена комбинација на вкус и добрина! Предупредување : Содржината на овој пакет е вкусна и лесна на вашиот паричник! Торбата за големина на економијата е голема вредност за оваа голема житарка за вкус. Можете да го нахраните целото семејство за појадок. Тие рекоа дека не може да се стори, но тоа го правиме скоро еден век. Уште во 1919 година, создадовме житни култури од јамбрежје како висококвалитетен, но сепак достапен начин да го нахрани вашето семејство вкусен и хранлив појадок. Колку што се смени светот, нашиот пристап кон подобар појадок по подобра цена останува ист .. ¢ ¢ правиме одлични житарки за вкус со вкусови целото семејство ќе ги сака. Â ¢ ¢ високо квалитетни состојки (и никогаш Сируп со пченка со висока фруктоза) го олеснува секој ден да се забавуваме и задоволувачки појадок. Тоа е попаметен начин да го започнете денот! ¢ Ние секогаш бараме подобри начини да направиме подобар појадок по подобра цена за вашето семејство. Житарки со оброк ви носат одлично дегустација, премиум производи по фер цена. Што друго можеме да кажеме? Доказот е во ваши раце. Слад о оброк глутен без коко дино каснува глутен житни житни култури. 40 унци Супер големина. Пакување со резистенција на поштенски-пак. Еко-пријателската амбалажа може да се рециклира со територија. Посетете за да дознаете како да го рециклирате овој пакет Malt-O-Meal https : /// malt-o-meal/ https : /// maltomealfanpage/ post потрошувачки брендови по житни култури.

Им се допаѓа и на купувачите..