• Ново
Кратко од женски Бермуда на Ли Ридерс
zoom_in

Кратко од женски Бермуда на Ли Ридерс

DEN 224.32

Износ
check Во продавницата.

Обичниот, секојдневниот стил не се подобрува. Безвременски шорцеви во Бермуда од колекцијата Ли возачи се главен дел што работат за секоја пригода. Нивниот мидреј и 9 "inseam ви даваат удобност што треба да ја направите дури и во најпрометните денови. Стилски миења на тексас и иконите на џебовите на Ли Спајд, го воздигнуваат вашиот изглед за да можете да го освоите денот со доверба. Редовно вклопување. Копче лета. Ли Спајд задниот џеб. Среден пораст. 9 "ИНСЕАМ.

Им се допаѓа и на купувачите..