• Ново
Уникатни поволни цени за печатена чипка на женски отпечаток на еластична половината на плажа од еластична половината
zoom_in

Уникатни поволни цени за печатена чипка на женски отпечаток на еластична половината на плажа од еластична половината

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Овие цветни шорцеви се направени од ткаени ткаенини. Тој е дизајниран со широк и спортски еластизиран лента за половината за да обезбеди удобно вклопување. Носете ги вашите со монохроматски одвои и сандали. Различни трендовски печатење и чипка на чипка се совршени за лето. Додадете целосно симпатична и уникатна вибрација на вашиот изглед со овие цветни мини шорцеви. Обични летни шорцеви на плажа, погодни за секојдневно облекување, за плажа, за жени и млади. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Повод : Обичен стил за заминување или дома, плажа или празник. Мерење (во инчи) Меѓународна големина - Girth на половината - ГИРТ за колк - Должина - inseamxs 26 43 3/4 - 13 1/4 - 3 1/8s 28 45 5/8 - 13 3/4 - 3 1/8m - 29 7/8 - 47 5/8 - 14 3/8 - 3 1/8 L 33 1/8 - 50 3/4 - 15 1/8 - 3 1/8xl 36 1/4 - 53 7/8 - 16 1/8 - 3 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за печатени чипка на чипка, со средно издигнување на еластична половината, шорцеви на плажа 100% рајон. Увезени. Чипка на чипка. Среден пораст. Еластична половината. Shortsенски шорцеви на плажа. Машинско миење ладно.

Им се допаѓа и на купувачите..