• Ново
Патување Колекција Жени Paislee Прашка Назад Блок Пета Плоштад Пети Станови
zoom_in

Патување Колекција Жени Paislee Прашка Назад Блок Пета Плоштад Пети Станови

DEN 703.84

Износ
check Во продавницата.

Становите за потпетици На Блокот Пејсли Од Колекцијата Патувања ќе бидат совршен натпревар за вашата канцелариска работа до убава вечер до вечера, благодарение на обликот на квадратниот прст и малата блок пета. Давајќи ви го целиот стил што некогаш би можеле да го побарате од пар станови, нивната луксузна веганска кожа, двобоен дизајн и детали за прашка ќе го направат само трикот. Како бонус, вашите стапала ќе се чувствуваат како да одите по облак со нивната обложена подножје. Висина на петицата : 1-инч. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Им се допаѓа и на купувачите..