• Ново
Ournourneуни колекција женски кимми каиш на глуждот рамни сандали
zoom_in

Ournourneуни колекција женски кимми каиш на глуждот рамни сандали

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Зачинете едноставен стил со колекцијата Кими Сандал од Колекцијата на ourурни. Оваа сандала има флексибилна надворешна плоча и дизајн на ткаени корпи. Тоа е едноставно, симпатично, лизгање и флексибилно. Што повеќе би сакале во сандала? Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Обични чевли.

Им се допаѓа и на купувачите..