• Ново
Патување Колекција Жени Адилин Тру Удобност Пена Подуени Слајд Сандала
zoom_in

Патување Колекција Жени Адилин Тру Удобност Пена Подуени Слајд Сандала

DEN 320.00

Износ
check Во продавницата.

Сандалата Со Рамен Ѓон Адилин Од Колекцијата Патување ќе ги одржува вашите стапала удобни со нивната влошка од пена од пена од 4 мм, додека ги извршувате сите тие задачи. Нивната луксузна веганска кожа, вкрстена издувана лента, стил на слајд и отворен кружен прст ќе ве задржат во новата со нивните трендовски стилски квалитети. Сите додека ги правите овие совршени сандали за грабање и одење со нивното затворање со лизгање. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

Им се допаѓа и на купувачите..