• Ново
Акцијагрејте M Батерија Загреани Белезници-Црна-Една Големина
zoom_in

Акцијагрејте M Батерија Загреани Белезници-Црна-Една Големина

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Акцијатагрејте m батерија загреаните белезници се одлични за секоја активност на отворено. Со лесно копче за вклучување/исклучување, лесно е да додадете топлина и да ги одржувате рацете убави и здрави. Акцијагрева батерија загреаната облека користи иновативна технологија дизајнирана да ја загрее основната телесна температура. Овие револуционерни облеки имаат вградени грејни панели и се направени со Акционо-Флексибилен материјал кој обезбедува лесна топлина, удобност и разноврсност. Облеката загреана со топлина користи далеку инфрацрвено греење и технологија за рефлектирање на топлина Со Бранови За да испорача часови топлина и удобност. Акцијатагрева ви овозможува да останете затоплување и да уживате во зимските активности на отворено подолго од кога било досега. Белезниците are се совршени за шетање на кучето, лопата снег, одење на игра со топка, лов или риболов или какви било активности на отворено. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : . 1. Напојување - Вметнете (3) bat батерии во секој пакет за напојување. 2. Приклучок-Поврзете го пакетот за напојување со ракавицата. 3. Вклучете-за да ја активирате топлината, кликнете на црвеното копче за да го вклучите. Карактеристики : . • Мека обвивка отпорна на временски услови и пријатна постава од руно обезбедува топлина, удобност и разноврсност. * Стратешки поставените грејни елементи користат ултра фини влакна за оптимални перформанси на греењето • * Интегриран систем за греење кој се наоѓа на задниот дел од раката • • Грејните панели капсулирани со термичка заптивка обезбедуваат дополнителна издржливост и заштита од влага. • Прилагодлив ремен за ракавици. Проценето Време На Греење : . * Високо (Црвено) : 130Ф-5 + Часа • Материјална Содржина : . • Мека обвивка обложена со руно отпорна на временски услови. * Слој на напредна Тенка изолација • • Термичка заптивка му обезбедува на системот за греење издржливост и заштита од влага. Вклучува : . • (2) акцијагрее загреани белезници. • (2) Пакети За Напојување (Батериите Не Се Вклучени) Една Големина Најмногу одговара. Инстант Топлина и Удобност Со Притискање На Копче. Напојува со 4 "a " Батерии Во Секоја Ракавица (не е вклучена).

Им се допаѓа и на купувачите..