• Ново
О.Г. Женски сингл волна од волна
zoom_in

О.Г. Женски сингл волна од волна

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Класичен женски сингл волна од волна од Ф.О.Г. е главен за секоја гардероба. Со јака од изрез, 2 странични џебови и целосно наречен ентериер, овој волна палто е безвременско ладно време. Материјал : 65% волна/33% полиестер/11% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 ”и носи големина s. ФИТ : Опуштено. Тежина : средна тежина. Јака : јака од изрез. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : единечни гради. Магла единечна волна волна палто за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..