• Ново
Lissome Women's's'ssенски и женски плус Шерпа обвивка за облека
zoom_in

Lissome Women's's'ssенски и женски плус Шерпа обвивка за облека

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Врвно мека и неспорно симпатична, ќе ја сакате тоталната удобност на кадифната облека на Лисом. Изреката на sequin на грб додава глам допир. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина S. дизајн со отворен фронт; само-вратен појас. Текст на задниот дел. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..