• Ново
Основи на стилизирани пурпурна пајсли бандана, памук, 22 22
zoom_in

Основи на стилизирани пурпурна пајсли бандана, памук, 22 22

DEN 167.84

Износ
check Во продавницата.

Инфузирање на боја и поп ретро талент на вашите облеки, занаети, додатоци, па дури и декор со стилизираните основи Виолетова Пајсли Бандана! Оваа 100% памучна бандана има живописна виолетова позадина и сеопфатна шема на Пајсли-што ја прави совршен додаток на кој било стил. Преклопете го нагоре и облечете го како шал или лента за глава, извлечете го и ставете го на масата за уникатно централно дело, или шијте го на ранци, кошули, торбички торби и друга облека! Како и да е, вие избирате да ја користите оваа виолетова бандана на Paisley, сигурно е да додадете класичен, рустикален допир на кој било изглед! Styled Basics Purple Paisley Bandana Додадете малку западна шема и поп на боја на вашиот стил со оваа виолетова бандана на Paisley!. . Без разлика дали го носите или го прикажувате, квадратната форма на оваа бандана го прави разноврсен додаток што може да се склопи, искриви или прилагодени!. Пар со други занаетчиски компоненти, како скапоцени камења, sequins или букви за железо за да го направите целосно свој!. Оваа унисекс бандана е направена од 100% памук - измијте ја со рака и лежејте рамно за да се исуши за да го задржи својот дизајн да изгледа светло!. Вклучува : 1 Виолетова Пајсли Бандана (22 ин. X 22 in.) Ткаенина.

Им се допаѓа и на купувачите..