• Ново
Стилизирани основи Зелена Пајсли Бандана, Унисекс, возрасен, памук, 22 22
zoom_in

Стилизирани основи Зелена Пајсли Бандана, Унисекс, возрасен, памук, 22 22

DEN 124.32

Износ
check Во продавницата.

Инфузирање на боја и поп ретро талент на вашите облеки, занаети, додатоци, па дури и украсете со стилизираните основи Зелена Пајсли Бандана! Оваа 100% памучна бандана има живописна зелена позадина и сеопфатна шема на Пајсли што го прави совршен додаток на кој било стил. Преклопете го нагоре и облечете го како шал или лента за глава, не преклопете го и ставете го на масата за уникатен центар, или шијте го на ранци, кошули, торбички торби и друга празнична облека! Како и да е, вие избирате да ја користите оваа зелена бандана на Paisley, не заборавајте да додадете рустикален, класичен допир на кој било изглед! Стилизирани основи Зелена Пајсли Бандана додадете малку западно инспирирана шема и поп на боја на вашиот стил со оваа зелена бандана на Пајсли!. . Без разлика дали го носите или го прикажувате, квадратната форма на оваа бандана го прави разноврсен додаток што може да се склопи, искриви или прилагодени!. Пар со други занаетчиски компоненти, како скапоцени камења, sequins или букви за железо за да го направите целосно свој!. Оваа унисекс бандана е направена од 100% памук - измијте ја со рака и лежејте рамно за да се исуши за да го задржи својот дизајн да изгледа светло!. Вклучува : 1 Зелена Пајсли Бандана (22 ин. X 22 in.).

Им се допаѓа и на купувачите..