• Ново
Капи Со манжетни Модни Жени Раширени Капи Во Боја Монистра Бисерна Шамија Капа За Завиткување Капа Сива Полиестер Со една големина
zoom_in

Капи Со манжетни Модни Жени Раширени Капи Во Боја Монистра Бисерна Шамија Капа За Завиткување Капа Сива Полиестер Со една големина

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Обем На Капа : 56*58кмпакетот вклучува : 1пц Хаперфектен за секојдневно носење и лесен за соблекување или носење пол : специфичниот женски Елемент уникатниот дизајн ве прави повеќе шарм и привлечни мекиот материјал ве прави многу удобен одличен подарок за жени/Менматеријал : редовната големина на памучна мешавина одговара на повеќето луѓе 100% сосема нов со одличен квалитет ?Капи За манжетни Модни Жени Раширени Шамии Во Боја На Монистра Бисерна Шамија Капа За Завиткување Капа Сива Полиестер со една големина. ?капи;шапка. ?капи за жени. ?капи за мажи. ?капи за деца. ?Посебен дизајн и уникатна структура, длабоко сакана од луѓето. ?Висококвалитетна услуга : ние ќе ви служиме сесрдно и ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга по продажбата. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нас~ви посакуваме среќен шопинг~.

Им се допаѓа и на купувачите..