• Ново
Јакна од славна розова женска
zoom_in

Јакна од славна розова женска

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Денимската јакна на Celebrity Pink е совршен додаток на вашата модна гардероба! Оваа супер-слатка јакна има предни џебови со лепенка со капки раменици за додаден стил. Оваа јакна има затворање на предното копче за безбедно вклопување со еластични манжетни за удобност. Спарете го ова со омилените фармерки, шорцеви или здолништа и поставете го над вашиот омилен врв за да го завршите изгледот. Можете исто така да ја завршите вашата облека на денот со вашите омилени патики или потпетици за да можете лесно да преминете од ден на ноќ. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. FIT : исечено вклопување. Затворање : Затворање на копчето однапред. Ракави : Долги ракави со рамења на капки. Ockебови : 2 предни џебови за лепенка држат најважни работи. Карактеристики : Еластични манжетни. Исечена јакна од тексас на жените од славна личност Пинк.

Им се допаѓа и на купувачите..