• Ново
Ауфмер Бралет За Жени Блузи За Цевки За Облека, Женски Градник Без Прерамки, Летен Градник Со Лента, Градник Без Прерамки Со Плус Големина, Удобен Безжичен Градник
zoom_in

Ауфмер Бралет За Жени Блузи За Цевки За Облека, Женски Градник Без Прерамки, Летен Градник Со Лента, Градник Без Прерамки Со

DEN 423.20

Износ
check Во продавницата.

Женски Градник Без Прерамки, Летен Градник Со Лента, Градник Без Прерамки Со Плус Големина, Удобни Безжични Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, а не неповторливо .4.Ве прават супер и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките. Сезона : Лето, Пролет : Женски Повод : Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна, должина На Ракавот : Без Ракави Како да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1сет Женски Градници(3 ПАРЧИЊА : Бела+Розова+Сива) Летен Клиренс За Заштеди 2023 & Есенски Заштеди Празнични Зделки 2023! Со цел да ги задоволиме потребите на нашите клиенти, од сега до 31 декември 2023 година, ветуваме дека безусловно ќе размениме каква било облека, купена во нашата продавница што не е со вистинска големина. Ауфмер ветува дека ќе ви дозволи да го изберете најдоброто вклопување. (За повеќе информации, ве молиме контактирајте не). ❀ Нема долна жица и не поддржува стегање рамно. Вклучете Отстранливи Влошки, Прилагодливи Ремени, без Ознаки, Градник за Паѓање за Женски Изглед. ❀ Неверојатно удобни и Прилагодливи ремени и убава боја. Подобрете ги и ласкајте ги вашите облини, обезбедува удобно вклопување. ❀ Градник за спиење / дневна - - - Висококвалитетен лесен материјал СЕ ПРОТЕГА и СЕ ДВИЖИ со вас, нашиот материјал за дишење што ја отстранува влагата ќе ве одржува ладни и без пот. ❀ Цел ден удобност, дише и не затнат - - - тоа е комбинација на обликување и удобност, високата еластичност не е врзана, здраво печатење и боење и не е лесно да се избледи. ❀ Ве молиме, грижете се за вашиот градник со нежно миење на рацете и исушете го на решетка за да ја одржите неговата форма.

Им се допаѓа и на купувачите..