• Ново
Женски Чипка Цвеќиња Притисни Нагоре Градници Бралета Поместена Градник Големина 32-А Б Ц Чаша
zoom_in

Женски Чипка Цвеќиња Притисни Нагоре Градници Бралета Поместена Градник Големина 32-А Б Ц Чаша

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Детали : * Големина На Ознаката : 32-40, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големина На Ознака Големина Под Буступер Големина На Биста32 А/Б70А67,5-72, 5 см(26,6-28,5 инчи)80-82, 5 см(31,5-32,5 инчи)А Б34 А/Б75А72, 5-77, 5 см(28,5-30,5 инчи)85-87, 5 см(33,5-34,4 Инчи)А Б34 Ц75с72, 5-77, 5 СМ(28,5-30,5 инчи)90см(35,4 инчи)ц36 а/б80а77, 5-82, 5 см(30,5-35,5 ИНЧИ)90-92, 5 см(35,4-36,4 инчи)а б36 ц80ц77, 5-82, 5 См(30,5-35,5 Инчи)95см(37,4 ИНЧИ)Ц38 А/б85а82, 5-87, 5 см(32,5-34,4 инчи)95-97, 5 см (37,4-38,4 ИНЧИ) А Б38 Ц85Ц82, 5-87, 5 см (32,5-34,4 инчи 100см (29,4 инчи) ц40 Ц90ц87, 5-92, 5 См (34,4-36,4 ИНЧИ) 105см (41,3 инчи) цстил : со челичен прстен, со подлога за градите.* Предметна Ткаенина : Најлон+Чипка* Боја На Артикли : Црна/Сина/Сребрена (како што покажуваат сликите) * Состојба На Предметот : Сосема Нов* Опис На Артиклот : } Женски Цвеќиња Од Тантела Притисни Градници Секси Бралета Обложена Со Градник Големина 32-40 А Б Ц Чаша* Содржина На Пакетот : 1*Градници (Без Вклучени Додатоци)Како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Жените Чипка Цвеќиња Притисни Нагоре Градници Бралета Поместена Градник Големина 32-40 А Б Ц Чаша. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Им се допаѓа и на купувачите..