• Ново
Мода Среќен Крај Глуждови
zoom_in

Мода Среќен Крај Глуждови

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Среќен Крај Глуждови Среќен Крај Глуждови во Сребро и Злато.Замислете се на еластичен ден во одморалиште покрај плажа, вие сте во чипкаст корален фустан, вашата коса изгледа како бранови на плажа и набраздени станови пред вашите нозе се што треба да облечете сега е насмевка и последно, но не и најмалку важно. Среќен Крај на глуждовите за да го собереме сето тоа.Златните и сребрени сјајни мали точки на златните и сребрените синџири сигурно ќе го комплетираат вашиот изглед.Детали : Глуждот доаѓа во избор На Позлата Или Сребро.Големината е 8 1/2 инчен двоен синџир и златна или сребрена beads.It доаѓа во кадифена торбичка. Злато.

Им се допаѓа и на купувачите..