• Ново
Лезерам Женски Летен Долг Фустан, Лак Со Лак За Шпагети Без Ракави Предна Контрастна Боја Фустан На Плажа
zoom_in

Лезерам Женски Летен Долг Фустан, Лак Со Лак За Шпагети Без Ракави Предна Контрастна Боја Фустан На Плажа

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Големина(см)tttttt tt. s t Length : t122t Bust : t88пресврт : t72t колк : t96. Мt Length : t123t Bust : t92пресврт : t76t колк : t100. Lt Length : t124t Bust : t96пресврт : t80t колк : t104. Големина (инч)tttttt t t. tt Length : t48.03 t Bust : t34. 65 пресврт : t28. 35 t колк : t37. 80 . Mt Length : t48. 43 t Bust : t36. 22 пресврт : t29. 92 t колк : t39. 37 . Lt Length : t48,82 t Bust : t37, 80 пресврт : t31, 50 t колк : t40, 94 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Црна Бела, Црна Розова, Шампањ. Пол : За Жените. Стил : Секојдневен Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер. Мека и дише, лесна, пријателска за кожата и непрегледна. Удобно за носење. Карактеристика : Без Ракави, ремен за шпагети, квадратен врат, боја на контраст, преден лак, рушени детали, тенок фит, целосна должина. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : летен долг фустан, со убава боја, совршено ги прегрнува вашите облини, апсолутно стилски и шармантен. Во него ќе добиете тони комплименти. Натпревар : фустан на Плажа Со Ремен, добро се совпаѓа со блејзер, јакна, обетки, ѓердан, лента за глава, рамни чевли, сандали, високи потпетици за да се создаде разновиден изглед. Прилика : Костуми за многу прилики, како што се забава, плажа, матурска, музички фестивал, запознавање, патување, свадба, модна ревија, коктел, клуб, секојдневен живот и многу повеќе.

Им се допаѓа и на купувачите..