• Ново
Седум женски плен шапер
zoom_in

Седум женски плен шапер

DEN 959.84

Износ
check Во продавницата.

Дизајниран да го крева и обликува вашиот плен со заоблен јарем и совршено поставени џебови. Контурираната лента на половината седи високо на половината со тенок вклопување низ телото. Конструиран во врвен тексас на кожата на кожата. Seven7 женски плен за плетенка.

Им се допаѓа и на купувачите..