• Ново
Алеумдр Женски Џемпери Хенли В Вратот Вафли Со Долги Ракави Плетени Врвови На Пуловер
zoom_in

Алеумдр Женски Џемпери Хенли В Вратот Вафли Со Долги Ракави Плетени Врвови На Пуловер

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Кликнете за да влезете Во Продавницата Алеумдр. Алеумдр Женски Џемпери Копче V Вратот Долг Ракав Вафли Плете Пуловер Врвови. Бренд : Алеумдритем Име : Алеумдр Женски Џемпери Со Долги Ракави V Копче За Вратот Плетен Пуловер За Паѓање Обичен Скокач Топсекс : Жени, Женски, Дами Стил : Лабаво Вклопување, Стилски, Секојдневен Ткаенина : 55% Акрилик+45% Памучна Сезона : Пролет, Fall, Есенска карактеристика : долг ракав, в врат, врат на екипажот, Плетено Вафли, лабаво вклопување во еднобојна боја, Копче Јакамек Лесен Дуксер И модна Боја.Создадете изглед на секојдневен стил и трендовски.Џемпер за жени моден пуловер за жени плус големина џемпер. П&А : . П1 : кои се упатствата за перење?. А1 : измијте го рачно во вода од 30 степени, закачете ја да се исуши во сенка, забранете белење. П2 : тоа е ова копче џемпер ласкави?. А2 : одлично одговара и ласкаво. П3 : дали копчето навистина функционира?. А3 : декоративното копче За Топол џемпер не е функционално. П4 : Како е големината, дали е вистина за големината или нарачувате?. А4 : Точно на големината, ве молиме земете ја нашата табела со големини детално страница за повикување. П5 : дали оваа есенска кошула со туника со долги ракави е верна на големината?. А5 : Да, тоа е прилично точно за големината. Сакав тоа лабава, па наредив големина до. . . . . Гроздобер Фармерки, што Е ДО 10% ПОПУСТ . Почитуван клиент, побарајте облека од брендот " Алеумдр "и купете ја," Продадена и испорачана Од Алеумдр " што е оригинално. Другите пиратски верзии имаат проблеми со квалитетот што не можат да се гарантираат. Оваа блуза изработена од мека Акрилна ткаенина, џемпер пуловер носат многу удобно. Лабавиот стил на горниот дел од џемперот со долги ракави е лесен за дизајнирање и е многу ласкав на секоја фигура. Водич за големина : (С - - - УС4-6), (М-УС8-10), (Л-УС12-14), (ХЛ-УС16-18), (ХХЛ-УС18-20). Многу е погоден за совпаѓање со вашите омилени фармерки, шорцеви или хеланки за да создадете секојдневен и модерен изглед. Модерен пуловер за жени, погоден за секојдневно носење, дом, работа, спорт, забава, одмор итн. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Им се допаѓа и на купувачите..