• Ново
Hueook Џемпери За Жени Плус Големина Нови Тркалезни Копчиња Со Цврста Боја На Вратот Каузални Женски Плетени Врвови Со Долги Ракави Долг Џемпер
zoom_in

Hueook Џемпери За Жени Плус Големина Нови Тркалезни Копчиња Со Цврста Боја На Вратот Каузални Женски Плетени Врвови Со Долги

DEN 800.00

Износ
check Во продавницата.

Женски Модни Долги Ракави Тркалезна Боја На Вратот Соодветни Лабави Врвови Блуза Плетени Џемпери карактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Џемпер. 2.Материјал : Акрилик,Полисмид,Полиестер(Изработен од ткаенина, лесен мек и удобен). 3.Џемперот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за, И Зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Season : Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Viscose,Polysmide,Polyester Collar : Round-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Џемпери : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 58см/22.83". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 47см/18.50" Должина : 59.5 см/23.43". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 125см/49.21 "Ракав : 48см/18.90 " Должина : 61см/24.02". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 49см/19.29" Должина : 62.5 см/24.61 " џемперите за жени се задолжителен предмет во вашата гардероба. Специјалниот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. Ова е одличен подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, Домашен Одмор и многу повеќе. Изработен е Од Материјал,машина што се пере во ладна вода. Не избелувајте. Рамно суво. Топло железо. Загарантирано без пилинг, без намалување, без брчки доволно издржливи за вашето секојдневно носење.

Им се допаѓа и на купувачите..