• Ново
Женски Фустан Целосна Лизгачка Облека Боди Долна Облека Обликувач На Тело Со Вградени Врвови За Градник Мазен Грб
zoom_in

Женски Фустан Целосна Лизгачка Облека Боди Долна Облека Обликувач На Тело Со Вградени Врвови За Градник Мазен Грб

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Оваа женска облека можете да ја носите сами или како основна долна облека за да ја спарите со здолништа. Затворање Рачно Миење Само МЕКО МАЗНО И ДИШЕ. И нема да чувствувате премногу стискање или напнатост, бидејќи вклопувањето и компресијата на контролните лизгалки за облека се во право. Кога го носите внатре, ве молиме не грижете се да станете премногу жешки и испотени, бидејќи нејзината многу кул и дише ткаенина е доволна погодна за целодневна удобност, идеална за секојдневниот живот. 进口 оваа големина на боди се одликува со големината на чашата. Советуваме миење раце, закачување суво за одржување на формата и еластичноста. Нашите лизгалки за облека ви даваат супер удобно чувство, ги гушкаат вашите облини и ви помагаат да изгледате одлично во целина. Можете да ја облечете оваа облека за целото тело за сите прилики како што се свадби, постпартални, работни, патувања, забави и секојдневен живот итн. Оваа деликатна долна облека за боди за жени е лесна, издржлива и има способност за истегнување. Нема коска за пробивање како корсет, така што всушност можете да ја носите цел ден. Секоја идеја, ве молиме контактирајте не прво и ние сме секогаш тука да ви служиме.95% Полиестер, 10% Затворање На Меѓуножјето Со Еластан И ПРИЛАГОДЛИВИ ГОЛЕМИНИ НА Ремени-С, М, Л Меко за допирање на едноделно боди од тантела што е удобно за целодневно носење, под облека, самостојно и за специјални прилики. Ве молиме измерете ја големината НА ЧАШАТА и погледнете Ја Нашата Табела Со Лева Големина. Погоден за целата пролет/aut/зима, основна гардероба што му е потребна на секој плакар. Совршен за Денот На Вљубените, Годишнината, Ноќта На Состанокот, Божиќ, Свадба, невестински туш, Меден Месец, Фотосесија и Облека за Спиење. Вградениот градник со лесно чаши за мувла со долна жица обезбедува дополнителна покриеност и поддршка. УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ. Исто така, можете да го измешате и усогласите парчето долна облека со здолништа/панталони и јакна одозгора, изгледа сензационално за излегување, состаноци, забави и клубови. НЕВИДЛИВ ПОД ФУСТАНИ. Овој брифер за тело цврсто се вклопува во вашето тело, неговата мала компресија ви дава многу убава форма, ви помага да изгледате помазно и витко во целина. Нашите фустани за контрола на стомакот за жени совршено го прегрнуваат вашето тело, помагаат да се изедначи стомакот, половината, колковите и грбот. Ве молиме измерете ја големината НА ЧАШАТА и погледнете ја Табелата со лева Големина. Идеален е за носење под секаков вид фустани. Никој не знае дека носите боди за облека, но тие ќе го забележат вашиот тенок и природен изглед. Брабичката беспрекорна облека за слабеење со лизгање е изработена од врвен квалитет, издржлив најлон и спандекс, го покрива телото на едноделен начин, лесно ја крева и поддржува бистата, го прави стомакот помазен од порано. Лизгањата за слабеење за под фустани се изработени од супер еластична ткаенина, удобно е, меко и дише за цврсто да одговара на вашето тело.

Им се допаѓа и на купувачите..