• Ново
Швајцарска технологија женска руно ушна лента
zoom_in

Швајцарска технологија женска руно ушна лента

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Полиестер од 83% од дамите/11% Рејон/6% спандекс истегнување на руно рефлектирана ушна лента со 100% полиестерска микрофлеценска обвивка, пред-еластично еластично врзување по должината на горниот и долниот дел на отворот, рефлексивно цевководи поставено во цвест, и врзувачки спандекс по должината на горниот и долниот дел на отворот 83% полиестер/11% рајон/6% спандекс : постава за микрофлеици; рефлексивни цевки.

Им се допаѓа и на купувачите..