• Ново
Божиќни Спортски Панталони За Жени Печатење Плус Големина Џогери Со Врвки Обложени Со Руно Касаул Зимски Топли Панталони Со Џебови
zoom_in

Божиќни Спортски Панталони За Жени Печатење Плус Големина Џогери Со Врвки Обложени Со Руно Касаул Зимски Топли Панталони Со

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Тоа е исто така одличен подарок за Роденден, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста и Божиќ. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. јога панталони харем панталони водоотпорни панталони жени фармерки со висок струк хеланки од руно женски хулахопки црни џогери за жени товарни џогери за жени армиски карго панталони за жени нискокатници карго панталони за жени летни панталони женски џогер комплет за жени црни панталони костум за жени карго работни панталони за жени спортски панталони жени контрола на стомакот јога панталони за жени. Натпревар во однос на колокацијата, без разлика дали станува збор за секојдневна или свечена облека, нема да изгледа нагло, а може да донесе и поинаков стил на вашиот фустан.не само што го менува обликот на нозете, туку е и супер удобен и лесен за носење, а е во согласност со сегашниот моден концепт на младите. Ви благодариме ШТО ЈА ИЗБРАВТЕ МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР ШОПИНГ мек И дише Изработен од 90% полиестер и 10% Спандекс мек и лесен, растеглив ,дише и удобен. Qsless-слободен враќа . ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА Овие панталони можат широко да се користат за секојдневно носење, домашна облека, одмор, патување, плажа, шопинг итн. Може да се каже дека е навистина разноврсна ставка.

Им се допаѓа и на купувачите..