• Ново
Женски долг ракав желка вратот завитка од есенска блуза црна 6
zoom_in

Женски долг ракав желка вратот завитка од есенска блуза црна 6

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Women'sенски женски врат Директно Дизајн на сечење цврста боја на кабелска кошула 65% памук, 30% полиестер, 5% спандексусен обичен пулвер, врвови на истегнување, долги ракави, висок врат, тенок вклопување, прилика : датира, забава, вечер, обична, патувања, дома, канцеларија , Vacation, Beach, Maternity etc Easy to pair with jeans, shorts, skinny leggings for the decent look Machine Wash Cold Model Body Size : Height : 5ft 3inches, Chest : 33inches, Waist : 25 1/4inches, Hip : 35 3/8inches, model is Носејќи х-мал опис : Лесен транзициски врв што може да се носи со хулахопки во есен или зима, во кој има врат на желка, долги ракави. 4inches, колк : 35 3/8inches) Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Ширина 33 - 25 14 3/4s 35- 27 15 1/4m - 37 - 29 - - 15 3/4 L 40 - 32 16 3/8xl 43 - 35 17 65% Памук, 30% полиестер, 5% спандекс. Есенски обичен пуловер, врвови на истегнување, долги ракави, висок врат, тенок вклоп,. Повод : Запознавање, забава, вечер, случајно, патување, дома, канцеларија, одмор, плажа, породилно итн. Лесно се спарува со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Машинско миење ладно.

Им се допаѓа и на купувачите..