• Ново
Г -ѓа Мостови зачувување на јагода со шампањ, Оз
zoom_in

Г -ѓа Мостови зачувување на јагода со шампањ, Оз

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Г -ѓа Бриџис Класик Конзерви за јагода направи уште посоодветен со додавање на шампањ. Во срцето на г -ѓа Бриџис Вкусот е мекото овошје од источниот брег на Шкотска. Шкотската умерена клима им овозможува на земјоделските култури да се одгледуваат подолго, што резултира во подлабок вкус. Г -ѓа Мостови зачувување на јагода со шампањ произведен во Шкотска. Направено со традиционални рецепти и методи. Наградуван рецепт. Сите природни - без ароми, бои или конзерванси. Презентирано и спакувано со гроздобер чувство. Прави одлична ставка за подароци.

Им се допаѓа и на купувачите..