• Ново
Чудата за чудо чудо чест на машката чест V-вратот за алатка за чистење на врвот
zoom_in

Чудата за чудо чудо чест на машката чест V-вратот за алатка за чистење на врвот

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Wonderwink Wonderflex е за модерен дизајн и издржлива, истегнување ткаенина со стил само за момци. Изработена во мека, ткаенина богата со памук, машката почесна алатка за алатка обезбедува удобно чувство додека се движите во текот на денот. Прилагодените детали вклучуваат дизајн V-вратот со заоблена опашка од кошула и подолга должина на задното место за дополнително покритие. Во вистински стил на комунални услуги, пространите џебови обезбедуваат голем простор за складирање на најважните работи, вклучително и џеб за пенкало и медиумско пристаниште со затворање на чудо. 52% памук/45% полиестер/3% спандекс. Две џебови со пенкало на левиот градите и левиот ракав со Le Bagge на левото долно полите. Влијанието на мажите е пошироко низ рамената и низ грбот и паѓа под колковите.

Им се допаѓа и на купувачите..