• Ново
Чудоверот за чуда од 145 мајчиничко исмејно завиткање на врвот на врвот
zoom_in

Чудоверот за чуда од 145 мајчиничко исмејно завиткање на врвот на врвот

DEN 444.32

Износ
check Во продавницата.

Чудата работа дизајнираше удобна, функционална униформа изградена за две. Специјално истегнување на движењето и активно вклопување, обезбедете мазна форма додека одржувате совршена удобност во текот на денот. Topенскиот породилен врв има два големи џебови на лепенка, еден џеб за пенкало и џеб за мобилни телефони, како и плетени панели за боја на натпревар, вратоврска од предниот дел на половината и подолга предна должина за додадена покриеност низ секој триместар. Women'sенски породилно врвот | 360 степени на движење Флексибилно вклопување ткаенина | Обоен до-натпревар плетени странични панели | подолга предна должина | Две големи џебови за лепенка | Еден џеб за пенкало | Еден ќелија џеб | Комунална јамка | Вентилирани страни | 65% полиестер/35% Памук активен Twill Bungee Loop Babge Holder носители на десно рамо, женски породилно. 360 степени на движење на движење Флексибилно вклопување ткаенина. Облечен до натпревар плетени странични панели. Подолга предна должина. Две големи џебови на лепенка.

Им се допаѓа и на купувачите..