• Ново
Wonderwink W 8155-Women's Crew вратот на екипажот загрева јакна за чистење
zoom_in

Wonderwink W 8155-Women's Crew вратот на екипажот загрева јакна за чистење

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Јакната на вратот на екипажот загревање со плетени ракави за манжетни и предно затворање на копчето. W1 Карактеристични силуети прилагодени за сите форми и големини, W2 водечка структура на микро-влакна технологија, функционална алатка W3 со употреба на пространи џебови, повеќе додатоци за додатоци создава одлична организација. Дарт шевови за контурирано вклопување | носители на јамка со значка десно рамо | 3 - 3 1/2 инчен ребрести плетени манжетни на ракави | Топ оптоварување на предните џебови со скриени носители на комунални услуги лево | 100% механичко истегнување полиестер | 4 инчи странични отвори за цвест на шевовите на Хем Дарт за контурирано вклопување. Носители на јамка на значки десно рамо. 3 - 3 1/2 инчен ребрести плетени манжетни на ракавите. Врзните оптоварувачки предни џебови со скриени носители на комунални ленти лево џеб. Носини на силиконски прстен со брендирани чудовишта оставија џеб.

Им се допаѓа и на купувачите..