• Ново
Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго, стил 2026
zoom_in

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго,

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Трајни, но лесни Ripstop Stretch Screb Pant For Men се прави доволно солиден за скоро секоја работа. Двојната лента на половината има рамен преден и еластичен заден дел од половината со внатрешно влечење. Половината на половината се карактеризира со скриено затворање и јамки за појас, со целосно функционална летачка патент. Две аголни џебови на колкот, вертикален страничен цвест заварувачки џеб со безбедно затворање на велкро, хоризонтален карго џеб и два џебови за задно крпеница ви даваат дополнително складирање што ви треба. За сите ваши медицински додатоци аголни пикадо на коленото обезбедуваат леснотија на движење што се бара во денешното тешко носење работа. 84% памук/13% полиестер/3% Спандекс истегнување рипстоп. Класично и удобно носење на работа : Вашата секогаш на потребата од панталони што можат да продолжат. Овие патеки за патеки на Rip Stop Cargos се одликуваат со патент мува и лента за половината со јамки за појас за лесни, прилагодливи фитинзи. In Seam : Редовен 31,5 "Краток 28,5" висок : 33,5 ". Стирбена ткаенина со максимална издржливост : ткаени ткаенини од рипстоп има посебна техника на засилување што го прави отпорна на кинење и искинување. Двосочните истегнувања додаваат дополнителна флексибилност за мобилност и удобност. 84%. 84%. 84%. 84%. 84%. 84%. 84%. 84%. 84%. Памук/ 13% поли/ 3% спандекс. Лесен за грижа : Овој чистач на панталони е исклучително лесен за грижа! Оваа пантолона не бара пеглање и е направено да трае! Машинско миење со слични бои, не бели, не се суши на ниско ниво. 6 џебови за максимална функционалност : 2 аголни џебови на колкот, 1 вертикална странична заварувачка товарна џеб со безбедно затворање на велкро, 1 хоризонтален карго џеб и 2 џебови за лепенка ви даваат дополнително складирање Облик без ограничување на движењето. Landau - Направено подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 години искуство, обезбедувајќи висококвалитетна и издржлива медицинска облека на која им се верува генерации на здравствени работници.

Им се допаѓа и на купувачите..