• Ново
Чудата за чудовите кратки ракави за женски врат V-врат
zoom_in

Чудата за чудовите кратки ракави за женски врат V-врат

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Два предни џебови со долниот дел од црта, еден џеб за мобилни телефони се наоѓаше дискретно во десниот џеб на носителот. Сликирање, спортски принцеза цвест линии за додадена форма. Women'sенски потсмев на врвот. 360 степени на движење на движење Флексибилно вклопување ткаенина. Две пространи предни џебови. Еден дискретен џеб на ќелијата. Сликирање, спортски принцеза цвест линии за додадена форма.

Им се допаѓа и на купувачите..