• Ново
Пита од тиква од село пикакер 10
zoom_in

Пита од тиква од село пикакер 10

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Замрзнатите пити од тиква од селото Пимејкер се рачно изработени со употреба на само квалитетни состојки со прецизно внимание на деталите. Среќа. Споделете парче со селски пити од тиква. Пита, тиква. Ограничено издание богата, златна вкусна тиква со ноти на топли зачини и кафеав шеќер. Без транс маснотии. Рачно изработена добрина. Нема вештачки конзерванси. Нема конзервирани работи. Гответе темелно. Нашата рачно облечена кора од тесто додава ронлива криза на ова декадско богато полнење со пита. Рачно изработена добрина, домашна во вашата рерна. Кујната на селото Piemaker е место каде што е направено од нула е секојдневниот стандард, конзервирана сè не е дозволено и конзерванси, незамисливо. Секоја пита започнува со внимателно извори на плодови што се подготвени со умствени раце. Feelе ја почувствувате топлината и грижата што влегува во секоја ронлива, месарка, кора од кора од тесто. Секоја пита е свежо замрзнати и подготвени за вас да печете, споделувате и уживате. Среќа. Споделете парче. How2recycle.info.

Им се допаѓа и на купувачите..