• Ново
Mulia Inc - 1 Hexagon керамички мозаик плочка во мат црна, лист, по кутија
zoom_in

Mulia Inc - 1 Hexagon керамички мозаик плочка во мат црна, лист, по кутија

DEN 527.84

Износ
check Во продавницата.

Овозможува чист изглед што може да се користи во голем број на декори. Доаѓа на поддршка од мрежа за полесна инсталација. Плочката има мат финиш, корисна за влажни и суви услови. Мрежата за плочки лесно може да се намали, овозможувајќи ви да ја прилагодите плочката за кој било проект. Направено од квалитетна керамика од одделение А. Има исправено рабови. Може да се користи на отворено. Водоотпорен. Плочката доаѓа на поддршка од мрежа.

Им се допаѓа и на купувачите..