• Ново
Daiwa EXLT4000D-C Exceler Lt Врти Ролна, 26. лб Ма Повлечете, Амбидекстрозни
zoom_in

Daiwa EXLT4000D-C Exceler Lt Врти Ролна, 26. лб Ма Повлечете, Амбидекстрозни

DEN 895.84

Износ
check Во продавницата.

Ролна со паметна цена што може да одговара на перформансите на многу поскапи модели. Куќиштето На Јаглеродниот Лесен Материјал е дизајнирано со концептот НА лт за светлина, но тежок, на ум. Материјалот базиран на јаглерод е лесен, но многу силен што ја прави ролната лесна за управување на долги релации. Машинска алуминиумска рачка е удобна, силна врска со главната брзина на ролната што се врти. Дизајнот На Воздушниот Ротор и Воздушната Кауција ја намалуваат тежината, но сепак ефикасно го растеруваат притисокот на линијата над кауцијата до целиот дел. Ролната е исклучително мазна користејќи 5 топчести лежишта и 1 валчест лежиште за да се максимизираат перформансите. Во светот на добивате она што го плаќаат за, daiwa Exceler LT серија на макари ви дава повеќе дизајн технологија и концепт од макари двојно повеќе од цената. Куќиштето на јаглеродниот лесен материјал е дизајнирано со концептот НА лт за светлина, но тежок, на ум. Лесен, но многу силен што ја прави ролната лесна за управување на долги релации. 5 топчести лежишта и 1 валчест лежиште за максимизирање на мазните перформанси. Воздушната кауција и воздушниот ротор ја намалуваат тежината, но ефикасно го растеруваат притисокот на линијата над кауцијата до целиот дел. Рачката е удобна, силна врска со главната брзина на ролната што се врти.

Им се допаѓа и на купувачите..