• Ново
Осум Врати 84 32 1-3 8 3-Лајт Матирано Стакло Бело Префинето Цврсто Дрво Јадро Внатрешна Штала Врата
zoom_in

Осум Врати 84 32 1-3 8 3-Лајт Матирано Стакло Бело Префинето Цврсто Дрво Јадро Внатрешна Штала Врата

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Осум врати 3 Лајт Матирано е дизајнирано да обезбеди убавина додека дозволува сончева светлина низ вратата. Оваа врата од цврсто дрво е направена во согласност со прописите НА ФСЦ, од засадени шуми за минимално влијание врз животната средина. МДФ се користи на лицата за одлична завршна обработка, квадратните линии и обликувањето на шејкерот се стилски и модерен тренд за да станат класичен стил. Каленото матирано стакло дава дека светлината ќе помине, заштедувајќи енергија додека обезбедува приватност. Оваа врата е целосно завршена и нема потреба од дополнителна завршница, не препорачуваме промена на финишот за да се спречи оштетување на производот, таа е направена само за внатрешна употреба. Оваа врата има додаток за кастрење од 1/4-во на секоја страна и 1-во на дното. Понатамошното кастрење ќе ги изложи штипките и ќе ја ослабне структурата на вратата. Секој раб што е исечен мора да биде запечатен или обоен за да спречи влага да влезе во дрвото. Префинет во бело не бараат понатамошно сликарство или боење. Заедничките линии се карактеристични за вистински дрвени производи. Умереното проѕирно стакло додава дополнителна безбедност. Дизајнот на вратата од штала заштедува простор каде што вратата што се ниша е непрактична. Врата плоча само. хардвер и песна не се вклучени.

Им се допаѓа и на купувачите..