• Ново
Влажна Четка Дизни Негативци Про Дтнглер Четка-Злото Кралица
zoom_in

Влажна Четка Дизни Негативци Про Дтнглер Четка-Злото Кралица

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Ексклузивните, ултра-меки влакна на интелифлекс® се лизгаат низ заплеткувања на сите типови коса со леснотијаr. r. Ја Минимизира болката И штити од расцепени краеви и кршењеr. r. ви Овозможува да четкате со помала сила, за да можете да се расплеткате со помало оштетување на вашата коса** Негативци Про Dtngler Четка - Злото Кралица.

Им се допаѓа и на купувачите..